KIM JESTEŚMY?

Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska  jest firmą wspierającą wszystkich ludzi pracujących poza granicami swojego kraju w sprawach urzędowych. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych, jednak często wychodzimy poza ich zakres pomagając rozwiązać różnorodne problemy dotyczące pracy za granicą.

 

Obsługujemy takie kraje jak:


Holandia, Niemcy, Anglia, Belgia, Austria, Dania, Irlandia.

 

Początki naszej działalności sięgają 1999 roku, kiedy to byliśmy jedną z pierwszych firm, oferujących wsparcie w kwestiach dotyczących życia i pracy za granicą. Naszym priorytetem jest przekazanie informacji Klientom w taki sposób, aby realizowane z naszą pomocą sprawy doprowadziły do wydania szybkich decyzji urzędowych uwzględniających możliwie najwyższe korzyści finansowe (np. zwrot z podatku, świadczenia socjalne, dodatki) lub pozafinansowe (np. zezwolenia, zwolnienia, certyfikaty). Każdy Klient może liczyć z naszej strony na solidność, bezpieczeństwo i ochronę swoich danych osobowych.

 

Długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, także w sprawach trudnych, nietuzinkowych i skomplikowanych. Współpracujemy z prawnikami, Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami, tak aby zapewnić każdemu serwis na najwyższym poziomie.

 

Kancelaria posiada swoje oddziały w Polsce:

Opole, Leszno, Złotów, Rzeszów, Gliwice,

 

a także na terenie Holandii:
Den Haag, Tilburg,  Apeldoorn.

Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra kilkudziesięciu osób z wyższym wykształceniem ekonomicznym i prawnym władająca kilkoma językami obcymi. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

 

Serdecznie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług.

DLACZEGO MY?

PROFESJONALNA OBSŁUGA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW