top of page

Rozlicz się ONLINE, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zaktualizowano: 7 paź 2020

Załatw swoje sprawy bez wychodzenia z domu, a na dodatek samodzielnie! Bez rezerwacji, bez konsultacji, bez drukowania w każdym miejscu i o każdej porze. Sprawdź jak proste może być rozliczenie ONLINE.


Jak to zrobić? Wszystkie informacje potrzebne do zrealizowania usługi, teraz możesz przekazać nam za pośrednictwem prostych i przejrzystych formularzy ONLINE. Wybierz usługę, którą jesteś zainteresowany i rozpocznij już teraz.

To tylko kilka prostych kroków

  1. Odpowiedz na wszystkie pytania za pośrednictwem formularza. W trakcie wypełniania zostaniesz poproszony o dołączenie niezbędnych dokumentów. PAMIĘTAJ! Bez wymaganych dokumentów nie będziemy w stanie zrealizować usługi.

  2. Zatwierdź ankietę, wysyłając do nas mailem specjalne oświadczenie (wszystko opiszemy w wiadomości, którą dostaniesz po wypełnieniu formularza) Po przesłaniu odpowiedzi na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość z instrukcją do dalszego postępowania. UWAGA! Niektóre skrzynki mailowe mogą potraktować tą wiadomość jako SPAM. Koniecznie sprawdź SPAM na Swojej poczcie.

  3. Opłać wybraną usługę

  4. GOTOWE! My zadbamy o dostarczenie deklaracji do odpowiedniego urzędu.

Zacznij TERAZ

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page