POZOSTAŁE USŁUGI Z NIEMIEC

Poza podstawowymi usługami rozliczeń, zasiłków czy wniosków o dofinansowanie prowadzimy pomoc w zakresie wszelkich spraw urzędowych na terenie Niemiec m.in.:

 • E301
  Druk E 301 jest to dokument potwierdzający okres pracy na terenie Niemiec. Zaledwie do ośmiu tygodni uzyskasz druk, dzięki któremu Twoje lata pracy zagranicą, zostaną doliczone do polskiej emerytury.

   

 • SOKA BAU
  Pracowałeś w branży budowlanej i nie wykorzystałeś przysługującego Ci urlopu? Uzyskamy dla Ciebie ekwiwalent lub odszkodowanie za niewykorzystany urlop.

   

 • E106
  Pracujesz w Niemczech i chcesz bez problemu korzystać z usług medycznych w Polsce lub doubezpieczyć członków swojej rodziny przebywających w Polsce?
  Uzyskamy dla Ciebie potrzebny do tego druk E-106.
   

 • TŁUMACZENIE PISM
  Otrzymałeś pisma, druki których nie rozumiesz? Pomożemy w przetłumaczeniu nawet najbardziej zawiłego języka urzędowego. Powierz nam swoją korespondencję a unikniesz nieporozumień z urzędami.

   

 • PISANIE ODWOŁAŃ I ZAŻALEŃ
  Rozliczyłeś się z podatku, a może starałeś się bezskutecznie o zasiłek rodzinny? Nie masz pewności co do poprawności decyzji? Wydaje Ci się, że decyzja jest błędna? Sprawdzimy ją dla Ciebie i w razie konieczności napiszemy zażalenie, odwołanie lub skargę. Im wcześniej się do nas zgłosisz tym większe masz szanse na pozytywny wynik odwołania. Pomożemy Ci w sprawach podatkowych i socjalnych!

   

 • TELEFONY DO URZĘDÓW
  Nurtują Cię pytania o sprawy prowadzone w Niemczech? Chcesz dowiedzieć się na jakim etapie są Twoje świadczenia? Zgłoś się do nas! Otrzymasz szczegółowe informacje na temat swoich spraw, a w razie problemów służymy pomocą i radą.

  Skontaktuj się z nami, opisz swój problem, a my postaramy się pomóc.

JAK DZIAŁAMY?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Nasz konsultant dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

Skompletuj wymagane dokumenty

Gotowe! My zajmiemy się resztą

MEDIA

INFOLINIA

DZIAŁ OBSŁUGI KORESPONDENCYJNEJ

POLITYKA

PRYWATNOŚCI

DANE BANKOWE

MEDIA

 • Facebook
 • YouTube

+31 641 350 515

+48 224 546 600


CZYNNA PON - SOB

W GODZINACH 8:00 - 16:00

Kancelaria Podatkowa

Anna Kłosowska Sp. z o.o. SK

ul.Brzuchalskiego 30
77-400 Złotów

Kancelaria Podatkowa

Anna Kłosowska Sp. z o.o. SK

Do wpłat w walucie EUR:

NL89INGB 0007085141

Do wpłat w walucie PLN:

54 1030 0019 0109 8530 0045 1171