POZOSTAŁE USŁUGI Z NIEMIEC

Poza podstawowymi usługami rozliczeń, zasiłków czy wniosków o dofinansowanie prowadzimy pomoc w zakresie wszelkich spraw urzędowych na terenie Niemiec m.in.:

 • E301
  Druk E 301 jest to dokument potwierdzający okres pracy na terenie Niemiec. Zaledwie do ośmiu tygodni uzyskasz druk, dzięki któremu Twoje lata pracy zagranicą, zostaną doliczone do polskiej emerytury.

   

 • SOKA BAU
  Pracowałeś w branży budowlanej i nie wykorzystałeś przysługującego Ci urlopu? Uzyskamy dla Ciebie ekwiwalent lub odszkodowanie za niewykorzystany urlop.

   

 • E106
  Pracujesz w Niemczech i chcesz bez problemu korzystać z usług medycznych w Polsce lub doubezpieczyć członków swojej rodziny przebywających w Polsce?
  Uzyskamy dla Ciebie potrzebny do tego druk E-106.
   

 • TŁUMACZENIE PISM
  Otrzymałeś pisma, druki których nie rozumiesz? Pomożemy w przetłumaczeniu nawet najbardziej zawiłego języka urzędowego. Powierz nam swoją korespondencję a unikniesz nieporozumień z urzędami.

   

 • PISANIE ODWOŁAŃ I ZAŻALEŃ
  Rozliczyłeś się z podatku, a może starałeś się bezskutecznie o zasiłek rodzinny? Nie masz pewności co do poprawności decyzji? Wydaje Ci się, że decyzja jest błędna? Sprawdzimy ją dla Ciebie i w razie konieczności napiszemy zażalenie, odwołanie lub skargę. Im wcześniej się do nas zgłosisz tym większe masz szanse na pozytywny wynik odwołania. Pomożemy Ci w sprawach podatkowych i socjalnych!

   

 • TELEFONY DO URZĘDÓW
  Nurtują Cię pytania o sprawy prowadzone w Niemczech? Chcesz dowiedzieć się na jakim etapie są Twoje świadczenia? Zgłoś się do nas! Otrzymasz szczegółowe informacje na temat swoich spraw, a w razie problemów służymy pomocą i radą.

  Skontaktuj się z nami, opisz swój problem, a my postaramy się pomóc.

JAK DZIAŁAMY?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Nasz konsultant dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

Skompletuj wymagane dokumenty

Gotowe! My zajmiemy się resztą