top of page

ZWROT PODATKU
z Holandii

Złożenie rocznej deklaracji podatkowej jest obowiązkiem każdej osoby legalnie zatrudnionej i pracującej na terenie Holandii. Deklarację podatkową należy złożyć zarówno w kraju zamieszkania jak i w kraju, w którym się pracowało, w tym przypadku Holandii. Urząd skarbowy odpowiadający za rozliczenia w Holandii nosi nazwę “Belastingdienst”.

Zyskaj rocznie nawet:

3 000 €

kalkulator

PROCEDURA

KROK PO KROKU

Złóż wniosek

Wydanie decyzji

(od 3 miesięcy do 3 lat)

Wypłata środków

(do 10 dni roboczych)

Zwrot podatku

Wysokość zwrotu z podatku zależy od Twojej indywidualnej sytuacji. Nasi specjaliści, zaproponują najkorzystniejsze dla Ciebie rozliczenie. Sprawdzimy możliwość skorzystania z wszystkich możliwych ulg i odliczeń.

Istotne informacje

Aby Rozpocząć procedurę przygotowania deklaracji podatkowej musisz otrzymać od swojego pracodawcy kartę podatkową tzw. jaaropgaaf. Dodatkowo potrzebny jest numer konta bankowego, na który urząd ma przelać zwrot z podatku.

Ważne terminy

Zeznanie podatkowe należy złożyć do 31 marca po zakończonym roku. Jeśli nie zrobiłeś tego o czasie, możesz złożyć zeznanie podatkowe do 5 lat. Wyjątkiem jest sytuacja, w której urząd holenderski wzywa Cię do rozliczenia się. Takie wezwanie wysyłane jest przez urząd pocztą i zawiera rok, za który należy się rozliczyć oraz ostateczny termin do złożenia deklaracji.

bottom of page